Valtra neljanda põlvkonna mudelite edu jätkub

Uus Valtra N-seeria võitis prestiiþse Aasta masin 2016 auhinna väikse/keskmise suurusega traktorite kategoorias 2015. a Agritechnica põllumajandusnäitusel.

Valtra laskis 4-silindrise N-seeria käiku oktoobris. Tarnetega alustati juba septembris ning traktorite seeria on olnud edukas nii edasimüüjate, klientide kui rahvusvahelise pressi seas. Ainult paar päeva varem anti N-seeriale Agritechnica näitusel kuldse traktori auhind disaini kategoorias.

„Aasta masina tiitel on Valtrale ja AGCO-le oluliseks tunnustuseks. Oleme väga rõõmsad positiivse tagasiside üle, mida oma edasimüüjate võrgust ja klientidelt juba saanud oleme. T4 seeria valiti Aasta masinaks vaid 9 kuud tagasi SIMA põllumajandusnäitusel ning praegune auhind on sellele suurepäraseks jätkuks, võimaldades meil demonstreerida meie neljanda põlvkonna toodete tugevust,“ sõnas Mikko Lehikoinen, Valtra Inc turundusdirektor.

Valtra N-seeria neljanda põlvkonna traktoritel on täiesti uus disain ning 6 mudelit, mille võimsus jääb vahemikku 115 kuni 185 hj. See pakub ületamatut mitmekülgsust, hoolimata sellest, kas tegemist segafarminduse, piimafarmi, kommunaaltööde või lepingujärgse tööga. Omades parimat võimsuse/kaalu suhet oma tooteklassis, kompaktset disaini ja suurt funktsionaalsust, muudavad ergonoomika ja mugavus N-seeria traktori tõeliseks tööhobuseks.

Neli ülekande tüüpi, HiTech, Active, Versu, viieastmelised jõuülekanded ja astmeteta Direct, pakuvad sobivat valikut kõikidele klientidele. Töökindel AGCO Power mootor (4,4 l või 4,9 l), koos SCR Only-ga, optimeeritud turbo, EcoPower, SigmaPower ja paljud muud omadused annavad tulemuseks suurepärase kütusekulu tõhususe, vähe heitgaase ja suure tootlikkuse.

 

Osale arutelus

  • põllumajandus. ee

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised