Andre Juustufarmi toodang sai kõrge rahvusvahelise auhinna

Andre Juustufarm esitas konkursile Andre Erilise j
Andre Juustufarm esitas konkursile Andre Erilise ja Andre Grandi.

Brüsselis asuv rahvusvaheline juhtiv toidu ja jookide hindamisega tegelev International Taste & Quality Institute tunnistas Andre Juustufarmi toodangu Superior Taste Awards konkursil kolme kuldtähe vääriliseks.

„Andre Juustufarm esitas konkursile Andre Erilise ja Andre Grandi, mis said mõlemad rahvusvaheliselt tunnustatud tippkokkadest  ja –sommeljeedest koosnevalt þüriilt kõrge tunnustuse,“ ütles Andre Juustufarm OÜ perenaine Erika Pääbus.  „Andre Grand hinnati maksimumi ehk kolme kuldtähe vääriliseks ja Andre Eriline kahe kuldtähe vääriliseks. Andre Juustufarmi juustud on esimesed Eestis toodetud juustud, mis on pälvinud nii olulise rahvusvahelise tunnustuse.“

International Taste & Quality Institute (Rahvusvaheline Maitse ja Kvaliteedi Instituut, www.itqi.com) on Brüsselis asuv rahvusvaheline toidu ja jookide hindamisega tegelev organisatsioon, mis korraldab pimedegustatsioonil põhinevat konkurssi Superior Taste Awards. Pimedegustatsiooni kohtunikud valitakse 15 mainekama Euroopa kulinaaria- ja sommeljeede ühendustest.

Andre Farm OÜ on Tartumaal tegutsev piimatootmisettevõte, mis asutati 1998. aastal. 2015. aastal alustas ettevõte oma farmi lehmade piimast juustutootmist. Andre Farmis on 180 lüpsilehma, kelle piimast umbes kolmandik väärindatakse juustuks.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised