Epiim alustab lasteprojektide elluviimist

Epiim alustab lasteprojektide elluviimist
Epiim alustab lasteprojektide elluviimist

Augustist hakkab kohalikele piimafarmeritele kuuluv Epiim üle Eesti ellu viima kümnete tuhandete eurode eest erinevaid lastega seotud heategevusprojekte.

“Sel aastal laekus meile rekordiline arv erinevaid sooviavaldusi, mida Eesti laste heaks ära teha,” märkis Epiima juhatuse esimees Jaanus Murakas, et kaksteist tänavu teostatavat projekti valis þürii välja enam kui saja avalduse seast. “Suur tänu selle eest kõigile headele lastega tegelevatele inimestele üle Eesti, kes võtsid vaevaks ja meile kirjutasid – siiras soov pakkuda järeltulevale põlvele paremat lapsepõlve läbi uute ajaveetmisvõimaluste ja huvihariduse on igal juhul tunnustust väärt.”

Sel aastal annetab Epiim valitud projektide ellu viimiseks enam kui 20 000 eurot. 

Kampaania patrooni ja þürii liikme Hanna-Liina Võsa sõnul saavad lapsed tänu Epiima heategevuskampaaniale hulga uusi ja põnevaid kingitusi. “Näiteks pannakse püsti uus ja väga vajalik liikluslinnak, discgolfi rada, soetatakse bändiruumi tehnikat ja teisi muusikainstrumente ning isegi pisikesi rahvarõivakomplekte, et õpetada lastele Eesti rahvakultuuri- ja tantse,” loetles Võsa mõningaid projekte, mis þürii sõelale jäid.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised