Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 29. märts 2018

Metsä Wood tutvustab Pärnumaa töömessil ligi sadat vaba töökohta

Metsä Wood tutvustab Pärnumaa töömessil ligi sadat vaba töökohta
Autor: Metsä Wood
Pärnusse kasevineeritehast rajav Metsä Wood osaleb Pärnumaa töömessil, kus tutvustab ettevõtte poolt pakutavaid karjäärivõimalusi. Pärnumaa töömessi korraldab Eesti Töötukassa Pärnumaa osakond ning mess toimub 4. aprillil Pärnu Kontserdimajas aadressil Aida 4.

Pärnu kasevineeritehase personalijuhi Merite Liidemaa-Pärna sõnul on ettevõte praeguseks palganud 27 tootmistöötajat ja 8 administratiivtöötajat. „Paralleelselt tehase valmimisega ja tootmisprotsesside käivitamisega värbame ka töötajaid juurde. Selle aasta jooksul palkame seega sadakond uut töötajat. Tehase täisvõimsusel opereerimiseks vajame ligikaudu 200 töötajat, mis tähendab, et selle aastaga väbamised ei lõpe. Mõistagi pakume tootmisettevõttena ennekõike tööd tootmistöötajatele,“ ütles Liidema-Pärn.

„Pakume oma töötajatele esmaklassilist väljaõpet ning seetõttu ei ole varasema tootmisettevõttes töötamise kogemuse puudumine takistav tegur. Meie varasemale kogemusele tuginedes saan öelda, et tootmistöö sobib nii meestele kui naistele väga hästi ning seetõttu julgustame lisaks meestele, ka naisi kandideerima,” selgitas personalijuht.Töötajate leidmisel teeb Metsä Wood koostööd Tammiste personalibüroo, Manpower OÜ-ga ja Eesti Töötukassaga. Tööle kandideerimiseks tuleb ühendust võtta Metsä Woodi värbamispartneriga Manpower või külastada Metsä Woodi kodulehte.Metsä Woodi kasevineeritehase nurgakivi asetati käesoleva aasta augustis ning uus tehas alustab tootmist 2018. aasta lõpus. Kasevineeritehase rajamine Pärnusse on osa Metsä Woodi 100 miljoni euro suurusest investeerimisprogrammist, mille Metsä Wood avalikustas 2016. aasta juunis. Programm viiakse ellu perioodil 2017–2019.

 

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751