Metsä Woodi Pärnu tehase juht: digitaliseerimiseta ei püsi konkurentsis

Metsä Woodi Pärnu tehase juht Kaarel Tali  Foto: Metsä Wood

Digitaliseerimiseta ei püsi ettevõte pikemas perspektiivis konkurentsis. Metsä Woodi Pärnu tehas on selles osas eesrindlik ja praktiliselt kogu informatsioon materjalivoogudest liigub digitaalselt, ütleb Metsä Woodi Pärnu tehase juht Kaarel Tali.

Metsä Wood teatas hiljuti, et Pärnus asuvas vineeritehases tehakse töö alustamiseks ettevalmistusi. Esimeste töötajate koolitamisega alustati 12. veebruaril ja paigas on tehase sisseseade ja esimesed tootmisliinid on peaaegu paigas.

Metsä Wood Eesti Pärnu tehase juht Kaarel Tali ütles tööstusuudised.ee-le, et uues tehases pööratakse palju tähelepanu ka digitaliseerimisele. "Kaasaegses tootmises liigub nii suur infohulk, et digitaliseerimata ei ole selle haldamine mõeldav. Ilma digitaliseerimiseta ei püsi ettevõte pikemas perspektiivis konkurentsis. Ka Metsä Woodi Pärnu vineeritehas on selles osas eesrindlik, praktiliselt kogu informatsioon materjalivoogudest liigub digitaalselt," ütles Tali.

"Automatiseerituse osas on olemas Pärnu tehasest kõrgemal tasemel tehaseid. Siin on küsimus toodete sortimendist ja tootmise paindlikkusest. Olema Pärnus valmis tegema väga erinevaid tooteid ja maksame lõivu automatiseerituse osas," lisas ta.

Loe täismahus artiklit Äripäeva tööstusuudiste veebist.

Jaga lugu:
Seotud lood
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Ana Madismäe
Ana MadismäeReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150