Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 23. veebruar 2018

Metsä Woodi Pärnu tehase juht: digitaliseerimiseta ei püsi konkurentsis

Metsä Woodi Pärnu tehase juht Kaarel Tali
Autor: Metsä Wood
Digitaliseerimiseta ei püsi ettevõte pikemas perspektiivis konkurentsis. Metsä Woodi Pärnu tehas on selles osas eesrindlik ja praktiliselt kogu informatsioon materjalivoogudest liigub digitaalselt, ütleb Metsä Woodi Pärnu tehase juht Kaarel Tali.

Metsä Wood teatas hiljuti, et Pärnus asuvas vineeritehases tehakse töö alustamiseks ettevalmistusi. Esimeste töötajate koolitamisega alustati 12. veebruaril ja paigas on tehase sisseseade ja esimesed tootmisliinid on peaaegu paigas.

Metsä Wood Eesti Pärnu tehase juht Kaarel Tali ütles tööstusuudised.ee-le, et uues tehases pööratakse palju tähelepanu ka digitaliseerimisele. "Kaasaegses tootmises liigub nii suur infohulk, et digitaliseerimata ei ole selle haldamine mõeldav. Ilma digitaliseerimiseta ei püsi ettevõte pikemas perspektiivis konkurentsis. Ka Metsä Woodi Pärnu vineeritehas on selles osas eesrindlik, praktiliselt kogu informatsioon materjalivoogudest liigub digitaalselt," ütles Tali.

"Automatiseerituse osas on olemas Pärnu tehasest kõrgemal tasemel tehaseid. Siin on küsimus toodete sortimendist ja tootmise paindlikkusest. Olema Pärnus valmis tegema väga erinevaid tooteid ja maksame lõivu automatiseerituse osas," lisas ta.

Loe täismahus artiklit Äripäeva tööstusuudiste veebist.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751