Veebruari alguses algas vastuvõtt Eesti Maaülikooli neljale ingliskeelsele õppekavale. Maaülikoolis on 6-aastane ingliskeelne integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppekava veterinaarmeditsiinis, kahe aastaga saab aga omandada magistrikraadi maastikuarhitektuuri, keskkonnajuhtimise ning kliimamuutustega kohanemise või multifunktsionaalse metsanduse planeerimise ning analüüsi õppekavadel.

- Välistudengid Maaülikoolis.
- Foto: Eesti Maaülikool
Eesti Maaülikooli õppeosakonna juhataja Ina Järve sõnul hindavad välisüliõpilased maaülikoolis õppimist kõrgelt. „Ühest küljest ollakse rahul meie õppekavade sisu ja tasemega. On ju maaülikool põllumajanduse ja metsanduse valdkonnas maailma ülikoolide seas väga kõrgel, 37. kohal, nagu näitas mullune QS edetabel, mis reastas ülikoole erialade kaupa. Teisalt aga kiidetakse maaülikooli üliõpilassõbralikkust ja mõnusat kogukonda, mis muudab siin õppimise turvaliseks ja meeldivaks kogemuseks,“ sõnas Järve.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
“Põllumees Toots sündis vajadusest paremini mõista, kuidas Eesti põllumees end tunneb, kui ta vilja fikseerib, ja millised on tema suurimad kõhklused. Tahame pakkuda alternatiivi, mis aitab põllumeestel riske vähendada,” selgitas Scandagra Eesti teraviljaostujuht Urbo Vilibert virtuaalse põllumehe sünnilugu.