Baltimaade esimese kaerajoogitootja YOOK Production AS emaettevõte Yook OÜ alustas täna avaliku võlakirjapakkumisega, mille raames pakutakse investoritele 11-protsendilise aastase intressiga tagatud võlakirju kogumahus kuni 3 miljonit eurot.
Kaerajoogitootja soovib kaasata 3 miljonit eurot. Investorile kuni 11% tootlus

Seotud lood

Uudised
  • 16.06.25, 12:15
Kaerajoogitootja kogemus: kuidas ehitada nullist üles eksport ja tarneahel
Äripäeva Pärnu tarneahelakonverentsil rääkis kaerajoogitehase YOOK tegevjuht Katre Kõvask sellest, kuidas luua korraga ettevõte, ekspordivõrgustik ja usaldusväärne tarneahel. Kõvaski kogemuste põhjal on tarneahel tänapäeva maailmas uus müük, milleta toode turul ei püsi.
Uudised
  • 21.11.24, 16:16
Katre Kõvask jõi nädal aega kaerapiima, et karjääripöörde üle otsustada
"Ma mõtlesin: kui ma nädal aega vastu pean mingisuguse taimse piimaga, siis võib edasi mõelda,“ rääkis aasta tööstur Katre Kõvask, kuidas ta kaalus, kas aktsepteerida tööpakkumist saada kaerajookide tootja Yook juhiks.
Saated
  • 28.10.24, 14:29
Katre Kõvask: esimest korda elus oli ka unetuid öid
Saates "Tööstusuudised eetris" on külas tööstussektori tippjuht ja tänavu ka aasta töösturi kandidaadiks esitatud Katre Kõvask, kellega räägime nii majandusolukorrast kui ka sellest, kuidas on õnnestunud veebruaris tootmist alustanud kaerajoogitehase YOOK Productioni käivitamine.
Uudised
  • 19.09.24, 15:41
YOOK kaerajoogitehas Türil plaanib täisvõimsuseni jõuda kolme kuni viie aastaga
Tänavu veebruaris Türil tööd alustanud Eesti ja Baltimaade esimene ning ainus kaerajoogitootja YOOK Production on esimese seitsme kuuga tootnud 400 000 liitrit kaerajooki ning plaanib täisvõimsuse saavutada 3-5 aastaga.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.08.26, 11:23
Ülevaade: põllumajandustehnika tootja KUHNi 2026. aasta suvised tehnoloogiauuendused
KUHN on üks maailma vanimaid ja tunnustatumaid põllumajandustehnika tootjaid, kelle ajalugu ulatub üle 200 aasta tagasi. Ettevõte alustas 1828. aastal Prantsusmaal väikese sepikojana, mis valmistas töökindlaid tööriistu kohalikele talunikele.Tänaseks on nad kasvanud rahvusvaheliseks tehnoloogialiidriks, kelle masinad töötavad enam kui 110 riigis ning nende nimi seostub kvaliteedi, töökindluse ja praktilise innovatsiooniga.

Hetkel kuum

Tagasi Põllumajandus esilehele