Rehe: mina usun Tere tulevikku!

Rehe: mina usun Tere tulevikku!
Rehe: mina usun Tere tulevikku!

Piimatööstuse Tere juhatajaks määratud Aivar Rehe usub nii ettevõtte tulevikku kui ka seda, et koostöö Tere praeguse omaniku Oliver Kruudaga tuleb korrektne ja töine.

Kohus kuulutas eile välja Tere AS emaettevõtte Elveda OÜ pankroti ja pankrotihaldur Mare Arm vahetas välja piimatööstuse juhtkonna. Elveda teatas täna, et kaebab pankrotimääruse edasi. Tere uude nõukogusse kuuluv vandeadvokaat Jaanus Mody ütles, et Aivar Rehe on suurte kogemustega tippjuht, kes oli hetkel vaba.

Kas olete juba uues ametis või nii kiiresti need asjad ei käi?

Käivad ikka. Päris kohal veel ei ole, aga tänase päeva jooksul ma sinna jõuan.

Mis on teie ülesanne Teres?

Näen enda ülesandena Tere kaubamärgi ja Tere kui kontserni firmaväärtuse hoidmist ja kui arengud on positiivsed, siis ka selle samm-sammu haaval kasvatamist. Teiseks pean oluliseks kujundada sisulised suhted piimafarmeritega, kindlasti ei saa ära unustada ka teisi hankijaid.

Kolmandaks pean tagama selle, et töötajatel oleks edasi pühendumus ja motiveeritus. Lõpuks ka natuke finantsidest, tunnistan, et mul ei ole veel ettevõtte majandusandmeid. Usun, et saan selle ülevaate kiiresti. Tegemist on ju professionaalse vastaspoolega. Ettevõte on ebatavalises finantsseisus, see tähendab, tema võlad on ümber kujundatud, samas kohtust pole selleks kinnitust saadud. Ma kõrvalt hindan, et kõik osapooled hoiavad nendest põhimõtetest kinni ja selle teadmisega astun ma ettevõttesse. Usun, et täidan oma ülesannet normaalselt ja ka kollektiiv võtab mind normaalselt vastu.

Loe intervjuud pikemalt Äripäeva veebist.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised