Ettevõtjad, kaluriorganisatsioonid ja kohalikud omavalitsused saavad taotleda toetust, et teha investeeringuid traalpüügisadamatesse ja parandada merelisi ligipääse sadamatele. Toetust saab küsida ka kontrolli- ja järelevalveseadmete soetamiseks.
Riik annab investeeringutoetust kalasadamate arendamiseks.
  • Riik annab investeeringutoetust kalasadamate arendamiseks.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Miks on toetust Eesti kalandussektorile väga vaja ning milleks saab seda taotleda? Seda selgitab põhjalikult Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kalanduspoliitika osakonna nõunik Margus Medell.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele