Iga-aastaselt uuendavad põllumajandusettevõtted oma käibekrediiti, võtavad uusi liisinguid ja investeerimislaene. Ka pika tähtajaga müügilepingud sisaldavad oma olemuselt finantseerimislepingute põhimõtteid.
Erinevad finantseerimisviisid järjest enam osaks põllumehe igapäevatööst. Praegune eriolukord võib tekitada raskusi uue finantseerimise saamisel või pikendamisel, samas tekivad alternatiivsed finantseerimisvõimalused, mille tingimustega tasub tuttav olla. Advokaadibüroo TRINITI põllumajanduse töögrupp ja finantstöögrupp kutsuvad veebiseminarile, kus räägime kahe tunni jooksul üldiselt finantseerimislepingutesse puutuvast ning lähemalt faktooringulepingust, pika maksetähtajaga müügilepingust, laenu- ja liisingulepingust ning käsitleme ka tagatisi.
Seminari lõpus vastame osalejate jooksvatele küsimustele.
Veebiseminari viivad läbi advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaadid Siim Maripuu ja Katri Tomson.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
“Põllumees Toots sündis vajadusest paremini mõista, kuidas Eesti põllumees end tunneb, kui ta vilja fikseerib, ja millised on tema suurimad kõhklused. Tahame pakkuda alternatiivi, mis aitab põllumeestel riske vähendada,” selgitas Scandagra Eesti teraviljaostujuht Urbo Vilibert virtuaalse põllumehe sünnilugu.