Agraar Invest OÜ muutis nime Oilseeds Teenused OÜks

Sauga elevaator  Foto: Oilseeds Trade AS

Eesti üks juhtivaid teraviljakaubanduse ja põllumajandustoodete müügiga tegelev Oilseeds grupp on otsustanud viia oma ettevõtted ühise kaubamärgi alla.

Oilseeds on loodud 2005. aastal, olles tänaseks kasvanud algselt nelja töötajaga väikeettevõttest laiahaardeliseks rahvusvaheliseks müügistruktuuriks. Oilseeds grupp koondab oma kaubamärgi alla täielikult Eesti kapitalil põhinevat kuut ettevõtet, mis tegelevad kogu teraviljakasvatuse tootmisahelaga – seemnekasvatusest teravilja kokkuostu ja müügini.

Alates käesoleva aasta 8. jaanuarist kannab grupi teraviljatöötlemist pakkuv ettevõte, Agraar Invest OÜ, uut ärinime Oilseeds Teenused OÜ.

Vahenurme ait-kuivati  Foto: Oilseeds Trade AS

Oilseeds Teenused OÜ opereerib Oilseeds grupi omandusse kuuluvate Vahenurme ait-kuivati ja Sauga elevaatori tööd. Sauga elevaatoris saab hoiustada kuni 10 000 tonni vilja. Vahenurme kuivati tootlikkus paranes renoveerimise käigus seitse korda ja nüüd on tooraine hooaja kuivatusvõimekus 12 000 tonni. 2017. aasta koristusperioodil käideldi kompleksides kokku ligi 32 000 tonni saaki.

Jaga lugu:
Seotud lood

Põllumajandus.ee suurtoetajad:

PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Põllumajandus.ee toetajad:

Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Ana Tilkson
Ana TilksonReklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150