Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 9. jaanuar 2018
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Agraar Invest OÜ muutis nime Oilseeds Teenused OÜks

Sauga elevaator
Autor: Oilseeds Trade AS
Eesti üks juhtivaid teraviljakaubanduse ja põllumajandustoodete müügiga tegelev Oilseeds grupp on otsustanud viia oma ettevõtted ühise kaubamärgi alla.

Oilseeds on loodud 2005. aastal, olles tänaseks kasvanud algselt nelja töötajaga väikeettevõttest laiahaardeliseks rahvusvaheliseks müügistruktuuriks. Oilseeds grupp koondab oma kaubamärgi alla täielikult Eesti kapitalil põhinevat kuut ettevõtet, mis tegelevad kogu teraviljakasvatuse tootmisahelaga – seemnekasvatusest teravilja kokkuostu ja müügini.

Alates käesoleva aasta 8. jaanuarist kannab grupi teraviljatöötlemist pakkuv ettevõte, Agraar Invest OÜ, uut ärinime Oilseeds Teenused OÜ.

Vahenurme ait-kuivati
Autor: Oilseeds Trade AS

Oilseeds Teenused OÜ opereerib Oilseeds grupi omandusse kuuluvate Vahenurme ait-kuivati ja Sauga elevaatori tööd. Sauga elevaatoris saab hoiustada kuni 10 000 tonni vilja. Vahenurme kuivati tootlikkus paranes renoveerimise käigus seitse korda ja nüüd on tooraine hooaja kuivatusvõimekus 12 000 tonni. 2017. aasta koristusperioodil käideldi kompleksides kokku ligi 32 000 tonni saaki.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751