Agraar Invest OÜ muutis nime Oilseeds Teenused OÜks

Oilseeds viib oma ettevõtted ühise kaubamärgi alla
Sauga elevaator

Eesti üks juhtivaid teraviljakaubanduse ja põllumajandustoodete müügiga tegelev Oilseeds grupp on otsustanud viia oma ettevõtted ühise kaubamärgi alla.

Oilseeds on loodud 2005. aastal, olles tänaseks kasvanud algselt nelja töötajaga väikeettevõttest laiahaardeliseks rahvusvaheliseks müügistruktuuriks. Oilseeds grupp koondab oma kaubamärgi alla täielikult Eesti kapitalil põhinevat kuut ettevõtet, mis tegelevad kogu teraviljakasvatuse tootmisahelaga – seemnekasvatusest teravilja kokkuostu ja müügini.

Alates käesoleva aasta 8. jaanuarist kannab grupi teraviljatöötlemist pakkuv ettevõte, Agraar Invest OÜ, uut ärinime Oilseeds Teenused OÜ.

Vahenurme ait-kuivati
Vahenurme ait-kuivati

Oilseeds Teenused OÜ opereerib Oilseeds grupi omandusse kuuluvate Vahenurme ait-kuivati ja Sauga elevaatori tööd. Sauga elevaatoris saab hoiustada kuni 10 000 tonni vilja. Vahenurme kuivati tootlikkus paranes renoveerimise käigus seitse korda ja nüüd on tooraine hooaja kuivatusvõimekus 12 000 tonni. 2017. aasta koristusperioodil käideldi kompleksides kokku ligi 32 000 tonni saaki.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised