Maaülikool kutsub: Elu parimad aastad vajavad meenutamist!

Maaülikool kutsub: Elu parimad aastad vajavad meen
Maaülikool kutsub: Elu parimad aastad vajavad meenutamist!

Head EPA, EPMÜ ja EMÜ vilistlased ja töötajad! Olete käimasoleva aasta 23. septembril oodatud tagasi oma armsasse ülikooli, et meenutada Elu Parimaid Aastaid!

Traditsiooniks on saanud, et iga viie aasta tagant saame kokku ning meenutame vanu häid aegu, taaskohtume kursakaaslaste ja õppejõududega. Teeme seda ka tänavu, mil maaülikool tähistab 65. aastapäeva. Tule ja saa osa suurejoonelisest vilistlaspeost!

Esialgse ajakavaga saad juba tutvuda, uuendame infot suve jooksul:
12.00 Akadeemiline aktus maaülikooli peahoones
15.00 – 17.00 Instituudid kõigile huvilistele avatud
16.00 Registreerimine ja lõunasöök spordihoone juures
18.00 Pidu Eesti Maaülikooli spordihoones. Õhtut juhib Rohke Debelak. Üles astuvad legendaarne TipMalts, armastatud Mait Maltis ning peaesinejateks on Swingers, eesotsas Tanja Mihhailova ja Mikk Saarega, kuid üllatusi jätkub veel ja veel.

Jaga infot oma kursusekaaslastele ning hoia kätt pulsil! Kuna kõik vilistlased ja töötajad meie moodsasse spordihoonesse ei mahu, siis registreeru võimalikult ruttu. Registeerumine on avatud kuni 31. augustini või kuni vabu kohti jätkub ja kõige mugavam on registreeruda SIIN.

Liitu ka meie Facebooki üritusega, sest seal jagame olulist infot kõige kiiremini.

Lisainfo saamiseks kirjuta aadressil vilistlane@emu.ee või helista tööpäevadel kell 9-16 telefonil 506 9858 ning leiame Sinu küsimustele vastused.

Kohtumiseni Tartus!

 

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised