KIKi keskkonna­programmi taotlusvooru esitati 13 projekti

KIKi keskkonnaprogrammi taotlusvooru esitati 13 pr
KIKi keskkonnaprogrammi taotlusvooru esitati 13 projekti

SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) keskkonnaprogrammi metsanduse ning atmosfääriõhu kaitse valdkondade taotlusvooru esitati 13 projekti kogusummas 349 717 eurot.

Enim soovitakse toetust metsanduse valdkonnas - 185 462 eurot ja 6 projekti. Kõikide taotlustega soovitakse tõsta avalikkuse ja jahimeeste jahindusalast teadlikkust.

Atmosfääriõhu kaitse valdkonna taotluste kogusumma on 164 255 eurot ja 7 projekti. Atmosfääriõhu kaitse programmis toetatakse füüsikalistest saasteallikatest tingitud häiringute vähendamise tegevuskavade, sealhulgas mürakaartide ja müra vähendamise tegevuskavade ning häiringu vähendamist käsitlevate rakendusuuringute koostamise ja avalikkusele esitlemise projekte.

Kõik taotlusvooru esitatud metsanduse projektid on üleriigilised. Atmosfääriõhu kaitse valdkonnas on kaks taotlust Harjumaalt ja Lääne-Virumaalt, üks Pärnumaalt ja Tartumaalt ning üks on üleriigiline projekt. 

KIK hindab taotluste vastavust ning edastab need siis hindamiseks Keskkonnaministeeriumis tegutsevatele valdkondlikele töörühmadele. Toetuse saajad selguvad sügise jooksul.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised